Angry Jump

Angry Jump - gratis online spelen

Over Angry Jump

Embark on an endless ninja adventure in Angry Jump, where precise timing is your ultimate ally. Leap across platforms, avoid perilous falls, and tackle increasingly tricky obstacles. Hone your agility and aim for the global leaderboard in this addictive test of skill and reflexes. Can you perfect your jumps?

Hoe speel je Angry Jump

Deze game is gemaakt voor een telefoonscherm. Tik en veeg om te spelen en tik op Spelen om te starten - de game draait op deze pagina, zonder dat je iets hoeft te installeren.

Veelgestelde vragen

Is Angry Jump gratis te spelen?

Ja. Angry Jump is volledig gratis te spelen, zonder betaling, zonder proefperiode en zonder aanmelding.

Moet ik Angry Jump downloaden?

Nee. Angry Jump draait op deze pagina in je browser. Er is niets om te installeren.

Kan ik Angry Jump op een telefoon spelen?

Ja. Angry Jump draait net zo goed in een mobiele browser als op een desktop, dus je kunt het spelen op een telefoon of tablet zonder app.

Meer hyper-casual games