Angry Jump

Angry Jump - mugt onlaýn oýnaň

Angry Jump barada

Embark on an endless ninja adventure in Angry Jump, where precise timing is your ultimate ally. Leap across platforms, avoid perilous falls, and tackle increasingly tricky obstacles. Hone your agility and aim for the global leaderboard in this addictive test of skill and reflexes. Can you perfect your jumps?

Angry Jump nädip oýnalýar

Bu oýun telefon ekrany üçin niýetlenendir. Oýnamak üçin basyň we süýşüriň, başlamak üçin Oýna düwmesine basyň - ol bu sahypanyň içinde işleýär, hiç zat gurnamak gerek däl.

Köp berilýän soraglar

Angry Jump mugt oýnalýarmy?

Hawa. Angry Jump tölegsiz, synag möhletsiz we hasaba durmazdan, doly mugt oýnalýar.

Angry Jump göçürip almak gerekmi?

Ýok. Angry Jump brauzeriňizde şu sahypanyň içinde işleýär. Hiç zat gurnamak gerek däl.

Angry Jump oýnuny telefonda oýnap bilerinmi?

Hawa. Angry Jump desktopda bolşy ýaly mobil brauzerde hem işleýär, şonuň üçin ony programma gerekmezden telefonda ýa-da planşetde oýnap bilersiňiz.

Has köp hyper-casual oýunlary