The Squared

Дар бораи The Squared
Navigate vibrant, endless landscapes as a pixelated cube in The Squared. With straightforward controls, dodge intricate obstacles, and chase high scores. Timing and precision are key in this fast-paced adventure, where every move counts toward mastering your journey and surpassing personal records.
Чӣ тавр The Squared-ро бозӣ кардан мумкин аст
Ин бозӣ барои экрани васеъ сохта шудааст. Барои бозӣ кардан мушак ё тугмаҳои стрелкаро истифода баред ва барои оғоз тугмаи «Бозӣ кунед»-ро пахш кунед - он дар ҳамин саҳифа кор мекунад ва чизе насб кардан лозим нест.
Саволҳои зуд дода мешаванд
Оё The Squared барои бозӣ ройгон аст?
Бале. The Squared пурра ройгон барои бозӣ аст, бе пардохт, бе давраи озмоишӣ ва бе бақайдгирӣ.
Оё маро лозим аст The Squared-ро боргирӣ кунам?
Не. The Squared дар дохили ин саҳифа дар браузери шумо кор мекунад. Чизе насб кардан лозим нест.
Оё ман метавонам The Squared-ро дар телефон бозӣ кунам?
Бале. The Squared ҳам дар браузери мобилӣ ва ҳам дар компютер кор мекунад, бинобар ин шумо метавонед онро дар телефон ё планшет бе ягон барнома бозӣ кунед.



