Bottle Shoot

Σχετικά με το Bottle Shoot

Bring out the cowboy in you and keep a level head while you shoot down as many bottles as you can. Keep an eye out for the red ones!

Πώς να παίξετε Bottle Shoot

Αυτό το παιχνίδι είναι σχεδιασμένο για οθόνη κινητού. Πατήστε και σύρετε για να παίξετε, και πατήστε Play για να ξεκινήσετε - λειτουργεί μέσα σε αυτή τη σελίδα, χωρίς τίποτα να εγκαταστήσετε.

Στιγμιότυπα από Bottle Shoot

Στιγμιότυπο από Bottle Shoot
Στιγμιότυπο από Bottle Shoot
Στιγμιότυπο από Bottle Shoot

Συχνές ερωτήσεις

Είναι δωρεάν το Bottle Shoot;

Ναι. Το Bottle Shoot είναι εντελώς δωρεάν, χωρίς πληρωμή, χωρίς δοκιμή και χωρίς εγγραφή.

Χρειάζεται να κατεβάσω το Bottle Shoot;

Όχι. Το Bottle Shoot λειτουργεί μέσα σε αυτή τη σελίδα στο πρόγραμμα περιήγησής σας. Δεν υπάρχει τίποτα να εγκαταστήσετε.

Μπορώ να παίξω το Bottle Shoot σε κινητό;

Ναι. Το Bottle Shoot λειτουργεί σε πρόγραμμα περιήγησης κινητού όπως και σε υπολογιστή, οπότε μπορείτε να το παίξετε σε κινητό ή φορητό υπολογιστή-ταμπλέτα χωρίς εφαρμογή.

Περισσότερα παιχνίδια Action