Animal Memory

Sådan spiller du Animal Memory
Dette spil er bygget til en bred skærm. Brug din mus eller piletasterne for at spille, og klik på Spil for at starte - det kører på denne side, uden noget der skal installeres.
Ofte stillede spørgsmål
Er Animal Memory gratis at spille?
Ja. Animal Memory er helt gratis at spille, uden betaling, uden prøveperiode og uden tilmelding.
Skal jeg downloade Animal Memory?
Nej. Animal Memory kører på denne side i din browser. Der er intet at installere.
Kan jeg spille Animal Memory på en telefon?
Ja. Animal Memory kører i en mobilbrowser såvel som på en computer, så du kan spille det på en telefon eller tablet uden en app.



