Outer Planet

Despre Outer Planet
Defend your world from relentless alien invasions in Outer Planet. Master thrilling battles using skillful navigation and precise shooting. Strategize to free planets, unlocking diverse challenges as you progress. Immerse yourself in this browser-based intergalactic adventure where every aim counts in epic outer space combat. Save your planet from doom!
Cum se joacă Outer Planet
Acest joc este construit pentru ecranul unui telefon. Atingeți și glisați pentru a juca și apăsați pe Joacă pentru a începe - rulează chiar în această pagină, fără nimic de instalat.
Întrebări frecvente
Outer Planet este gratuit de jucat?
Da. Outer Planet este gratuit de jucat în întregime, fără plată, fără perioadă de probă și fără înregistrare.
Trebuie să descarc Outer Planet?
Nu. Outer Planet rulează chiar în această pagină, în browserul dvs. Nu este nimic de instalat.
Pot juca Outer Planet pe telefon?
Da. Outer Planet rulează într-un browser mobil la fel ca pe un desktop, așa că puteți juca pe un telefon sau o tabletă fără o aplicație.



