Steve and Alex

O grze Steve and Alex
Embark on a daring rescue with Steve as you navigate deadly TNTs and treacherous falls to save Alex. Collect obsidians to form the essential portal, "alexsin," while mastering precise movements. Each step holds adventure, and every decision could mean life or death in this puzzle-filled quest.
Jak grać w Steve and Alex
Ta gra jest stworzona na szeroki ekran. Użyj myszy lub klawiszy strzałek, aby grać, i kliknij Graj, aby zacząć - działa na tej stronie, bez niczego do instalowania.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Steve and Alex jest darmowa?
Tak. Steve and Alex jest w pełni darmowa, bez opłat, bez okresu próbnego i bez rejestracji.
Czy muszę pobrać Steve and Alex?
Nie. Steve and Alex działa na tej stronie w twojej przeglądarce. Nie ma niczego do instalowania.
Czy mogę grać w Steve and Alex na telefonie?
Tak. Steve and Alex działa w przeglądarce mobilnej tak samo jak na komputerze, więc możesz grać na telefonie lub tablecie bez aplikacji.



