Othello Five

Othello Five - spill gratis på nett

Om Othello Five

Experience the classic challenge of Othello with a strategic twist—line up five stones to claim victory! Engage with dynamic AI opponents or duel a friend. Enjoy intuitive design and real-time strategy insights, perfect for quick plays or deep tactical engagements. Can you master the board?

Slik spiller du Othello Five

Dette spillet er laget for en bred skjerm. Bruk musen eller piltastene for å spille, og klikk på Spill for å starte - det kjører på denne siden, uten noe å installere.

Ofte stilte spørsmål

Er Othello Five gratis å spille?

Ja. Othello Five er helt gratis å spille, uten betaling, uten prøveperiode og uten registrering.

Må jeg laste ned Othello Five?

Nei. Othello Five kjører inne på denne siden i nettleseren din. Det er ingenting å installere.

Kan jeg spille Othello Five på en telefon?

Ja. Othello Five kjører i en mobilnettleser i tillegg til på en datamaskin, så du kan spille det på en telefon eller et nettbrett uten en app.

Flere board-spill